Ballıpınar Laboratuvarı

Hastalarımıza daha hızlı ve kaliteli tedaviler sunabilmek için kendi laboratuvarımızı kurduk. Uzman teknisyenlerimiz ölçüleme, tasarım ve üretimin her aşamasında hastalarımızın memnuniyeti için çalışmaktadır. Aşağıdaki laboratuvar çözümlerinin tamamı Ballıpınar Laboratuvarı bünyesinde yer almaktadır.

Ballıpınar Laboratuvarı

Laboratuvarımız bünyesinde bulunan özel cihazlar

Sirona InEos X5
Sirona InEos X5

Bu devrim niteliğindeki laboratuvar tarayıcısı, tüm dijitalleştirme görevleri için uzman yardımcınızdır. Bir robot kola, yenilikçi model konumlandırmasına, en güncel tarama teknolojisine ve açık bir arabirime sahip olan 5 akslı inEos X5, benzersiz bir hassasiyet, esnek uygulama, hızlı tarama süreleri ve kapsamlı bir uygulama yelpazesi sahiptir.

inFire HTC speed
inFire HTC speed

Dünyanın en hızlı sinterleme fırını

Yeni inFire HTC speed yüksek hızlı fırını, alt yapıların ve kuron kopinglerinin işlenmesini hızlandırmaktadır. Yeni yüksek hızlı sinterleme programları, tek diş restorasyonları için %85 ve hatta %97’ye kadar varan zaman tasarrufları sağlar. Bu, teknolojik olarak geliştirilmiş ısıtma bileşenlerinin, insülasyon materyallerinin ve sinterleme tepsilerinin doğrudan sonucudur. Buna ek olarak, inFire HTC speed, ayrıca pudralanmış metallerin, argon atmosferinde sinterlenmesi opsiyonuna da izin verir.