Tedavi Planlaması

Antalya’ya gelmeden önce tedavi planlamanızı yaptırmak, tedaviler ve bütçe hakkında detaylı bilgiler almak için güncel ağız röntgeninizi aşağıdaki formu doldurarak bize yollayabilir ya da +90 534 951 49 51 numaralı telefona WhatsApp üzerinden gönderebilirsiniz. Röntgeniniz incelendikten sonra tedavi planlamanız uzman hekimlerimizce hazırlanır ve size detaylarıyla birlikte yollanır.

Teşhis

Tedavinizden önce, ilk olarak bizimle iletişime geçmenizi istiyoruz.

Verilerinizi inceledikten sonra doktorlarımız sizin için en uygun tedaviyi belirler. Danışmanlarımız yaklaşık fiyatı bildirdikten sonra, onayınız ile randevunuz planlanır.

Böylece, Türkiye’ye gelmeden önce sizi doktorlarımıza tanıtıyoruz. Bu işlemden sonra doktorlarımıza tedavi ile ilgili her konuda danışabilirsiniz. Bu sayede doktor-hasta iletişimi tedavinizden önce başlar ve tedaviye geldiğinizde doktorunuz tedavi sürecinize hemen başlayabilir.

Tedavi

Yöntemlerimiz sayesinde tedaviniz büyük ölçüde belirlenebilir. Eğer doktorunuz bazı testlere ihtiyacınız olduğunu düşünürse, size bilgi verilecek ve bu testleri hem Türkiye’de hem de kendi ülkenizde yapabilirsiniz. Bu yöntemin en büyük avantajı, Türkiye’ye gelmeden önce tedaviniz için gerekli bütçenizi öğrenmenizdir. Böylece, sizin için ek maliyetler olmayacaktır.