Ballıpınar Afyon 0 272 215 26 07

Sektörde 40 yıllık Tecrübe

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi kapsamında verilen hizmetler ve uygulanan tedavi yöntemleri aşağıdaki gibidir. Gömük Diş Operasyonları, Implantoloji, Apse ve Kist Operasyonları, Çene Deformiteleri, Diş Çekimleri.

Implant Uygulamaları

Ballıpınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde kullanılan implantlar; Ömür boyu garantili, %98 ve üzeri başarı yüzdesi olan, tüm dünyada yaygın destek hizmeti bulunan, hassas mühendislik ile yüksek Alman ve İsviçre teknolojisi ile üretilmiştir.

Estetik Diş Hekimliği

Ballıpınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde, Zirkonyum Kaplama, E Max Kaplama ve Laminate Uygulamalarında kendi laboratuvarımızda son teknoloji CADCAM uygulamaları ile ağız ve yüz yapınıza en uygun dişler estetik olarak tasarlanır.

Diş Beyazlatma

Ballıpınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hekimleri; çeşitli nedenlere bağlı olarak renk değiştirmiş dişlere ya da kişinin kendi doğal diş rengini bir kaç ton açmak amacıyla diş beyazlatma jelleri yardımı ile Diş Beyazlatma (Bleaching) yaparlar.

Ortodonti

Tam zamanlı çalışan ortodonti uzmanları ile hastalarına sürekli ve kesintisiz tedaviler sunmaktadır. Ortodonti dişlerin diş kemikleri üzerine düzgün yerleşmesi ve ağız, çene, yüz düzensizliklerinin tedavisi ile ilgilenmektedir.

Diş Eti Tedavileri

Uzman hekimlerimiz ilk belirtisi diş eti renginin değişmesi ya da diş etlerinin çekilmesi gibi şikayetlerle doğrudan ilgilenmekte erken teşhis ve tedavi yöntemleri ile olası daha ciddi problemlerin önünü almaktadır.

Çocuk Diş Hekimliği

Çocuk Diş Hekimliği faaliyetleri ve Pedodonti uzmanı ile süt dişlerinin çıkmaya başladığı ilk dönemden kalıcı dişlerin ortaya çıkmasına kadar geçen süreçte yer alan periyotlar sağlıklı bir gelişim seyredebilmektedir.

Kanal Tedavileri

Polikliniğimizin Kanal Tedavisi uygulamaları yedi ayrı aşamadan oluşur. Uygulanan bu yöntemlerle dişlerin tekrar kullanılabilir hale getirilmesi işleminde elde edilen başarı oranı yüzde doksan beş civarındadır.

Diş Protezleri

Uygulanan tüm tekniklerde kaybedilen ağız, çene ve diş sağlığının uygun materyaller yardımı ile geri kazanılması amaçlanmaktadır. Protezlerin kişinin yüzü ile uyumu ve doğal olana en yakın olması gözetilmektedir.

Röntgen ve 3D Görüntüleme

3D Tomografi ve Panoramik Röntgen ile bir taraftan diş ve çenedeki problemler tespit edilmektedir. Kullandığımız “Sirona Orthophos XG 3D” son teknoloji röntgen cihazı Türkiye’de sınırlı sayıda bulunan özel üretim cihazdır.

Özel Tedaviler

Ağız Kokusu, Horlama Problemleri gibi ağız sağlığı sorunlarına da çözümler üretirken, kadromuzdaki çene cerrahi, protez uzmanı, ortodonti uzmanı ve genel hekimleriyle sporculara özel, hızlı ve koruyucu çözümler sunmaktayız.

Laboratuvar Çözümleri

Hastalarımıza daha hızlı ve kaliteli tedaviler sunabilmek için kendi laboratuvarımızı kurduk. Uzman teknisyenlerimiz ölçüleme, tasarım ve üretimin her aşamasında hastalarımızın memnuniyeti için çalışmaktadır.

UZMAN DOKTOR KADROSU

Doktorlarımız; Türkiye’deki en önemli okullardan mezun olmuş, kendi alanlarında uzman ve alanlarındaki son gelişmeleri yakından takip eden dinamik ve tecrübeli bir ekiptir.

ÖZEL LABORATUVAR EKİBİ

Hastalarımıza daha hızlı ve kaliteli tedaviler sunabilmek için kendi laboratuvarımızı kurduk. Uzman teknisyenlerimiz ölçüleme, tasarım ve üretimin her aşamasında hastalarımızın memnuniyeti için çalışmaktadır.

SON TEKNOLOJİ CİHAZLAR

Poliklinik bünyesinde yer alan laboratuvarda son teknoloji cihazlar kullanılmaktadır.

 • Sirona in Fire HTC Speed
 • Sirona inEos X5
 • Sirona inLab MC X5
 • Sirona Mc XL
 • Sirona Orthophos XG 3D

``KALİTELİ, HIZLI, EKONOMİK ``

Sektördeki 40 yıllık tecrübe ve birikiminin yanı sıra son teknoloji cihazları, genç ve dinamik uzman kadrosu, modern ve hijyenik tesisi ile hastalarına kaliteli, hızlı ve ekonomik tedaviler sunmaktadır.

Çalışma Saatlerimiz

 • Pazartesi :10:00 - 19:00
 • Salı :10:00 - 19:00
 • Çarşamba :10:00 - 19:00
 • Perşembe :10:00 - 19:00
 • Cuma :10:00 - 19:00
 • Cumartesi :10:00 - 19:00
 • Pazar :Kapalı

Randevu Alın

Hem Tatil Hem Tedavi

Avrupa’nın ve Türkiye’nin en önemli tatil bölgelerinden biri olan Antalya’da lüks bir tatil yaparken bir taraftan da diş tedavilerinizi yaptırabilirsiniz.

Teşhis

Tedavinizden önce, ilk olarak bizimle iletişime geçmenizi istiyoruz. Verilerinizi inceledikten sonra doktorlarımız sizin için en uygun tedaviyi belirler. Danışmanlarımız yaklaşık fiyatı bildirdikten sonra, onayınız ile randevunuz planlanır.

Tedavi

Yöntemlerimiz sayesinde tedaviniz büyük ölçüde belirlenebilir. Eğer doktorunuz bazı testlere ihtiyacınız olduğunu düşünürse, size bilgi verilecek ve bu testleri hem Türkiye’de hem de kendi ülkenizde yapabilirsiniz. Bu yöntemin en büyük avantajı, Türkiye’ye gelmeden önce tedaviniz için gerekli bütçenizi öğrenmenizdir. Böylece, sizin için ek maliyetler olmayacaktır.

Seyahat

Türkiye’ye gelmeden önce ulaşım, konaklama ve hastane rezervasyonlarınız organize edilecektir. Bu rezervasyon kuponları, siz gelmeden önce size postayla gönderilecektir. Türkiye’ye geldiğinizde, tedaviniz ile alakalı ihtiyacınız olan her şey tarafımızdan organize edilecektir. Eğer isterseniz bu organizasyonu kendiniz de yönetebilirsiniz.

03 Eyl 2018

KEMİK NASIL ELDE EDİLİR?

Kemik elde edilebilmesi için çok sayıda yöntem mevcuttur. Kişinin çenesinin belli dişsiz bölgelerinden alınan kemik kullanılarak yahut sığır destekli elde edilen kemik tozları kullanılarak...

Devamını oku
07 Ağu 2018

IMPLANT NEDİR?

Dental implantlar diş eksikliklerini gidermek amacıyla çene kemiğine uygulanan, diş kökünün yerini alan ve üzerine protez yapılabilen vida türü yapılardır. İmplantın ana maddesi titanyumdur....

Devamını oku
11

Diş Hekimi

12

Klinik Odası

57326

Memnun Hasta

171978

Tedavi Hizmeti