Hem Tatil Hem Tedavi

Hem Tatil Hem Tedavi

Avrupa’nın ve Türkiye’nin en önemli tatil bölgelerinden biri olan Antalya’da lüks bir tatil yaparken bir taraftan da diş tedavilerinizi yaptırabilirsiniz.

BALLIPINAR AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ
Ballıpınar Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği; sağlık turizmi alanında farklı bir anlayış ve işleyiş sağlamak için uzman hekimleriyle tedavileri gerçekleştirirken seyahat danışmanlarıyla da iş birliği içerisinde çalışan bir kurumdur. Uzmanlarımız size en iyi ve tatmin edici hizmetleri sunmak için farklı yöntemler geliştirmiştir.

TEŞHİS, TEDAVİ, SEYAHAT

teshis

TEŞHİS

Tedavinizden önce, ilk olarak bizimle iletişime geçmenizi istiyoruz.
Verilerinizi inceledikten sonra doktorlarımız sizin için en uygun tedaviyi belirler. Danışmanlarımız yaklaşık fiyatı bildirdikten sonra, onayınız ile randevunuz planlanır.

Böylece, Türkiye’ye gelmeden önce sizi doktorlarımıza tanıtıyoruz. Bu işlemden sonra doktorlarımıza tedavi ile ilgili her konuda danışabilirsiniz. Bu sayede doktor-hasta iletişimi tedavinizden önce başlar ve tedaviye geldiğinizde doktorunuz tedavi sürecinize hemen başlayabilir.

TEDAVİ

Yöntemlerimiz sayesinde tedaviniz büyük ölçüde belirlenebilir. Eğer doktorunuz bazı testlere ihtiyacınız olduğunu düşünürse, size bilgi verilecek ve bu testleri hem Türkiye’de hem de kendi ülkenizde yapabilirsiniz. Bu yöntemin en büyük avantajı, Türkiye’ye gelmeden önce tedaviniz için gerekli bütçenizi öğrenmenizdir. Böylece, sizin için ek maliyetler olmayacaktır.

dental_chair
travel-png-17302

SEYAHAT

Türkiye’ye gelmeden önce ulaşım, konaklama ve hastane rezervasyonlarınız organize edilecektir. Bu rezervasyon kuponları, siz gelmeden önce size postayla gönderilecektir. Türkiye’ye geldiğinizde, tedaviniz ile alakalı ihtiyacınız olan her şey tarafımızdan organize edilecektir. Eğer isterseniz bu organizasyonu kendiniz de yönetebilirsiniz.

UZMAN DOKTOR KADROSU

Ballıpınar Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği‘nin uyguladığı yöntemlerin en önemli kısmı doktorlarıdır. Doktorlarımız; kendi alanlarında uzman, Türkiye’deki en önemli okullardan mezun olmuş ve alanlarındaki son gelişmeleri takip eden dinamik ve genç bir takımdır.

Kurucu ve üye doktorlar sayesinde Ballıpınar Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği, size güvenilir ve kusursuz bir hizmet sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir

tedavi